قالب وردپرس قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس
خانه / کتاب / کتابهای پیشنهادی کاروژ در بهار ۹۶
کتاب بهار 96
کتاب بهار 96

کتابهای پیشنهادی کاروژ در بهار ۹۶

کتاب خواندن را همه کارِ خوبی تلقی می کنند، یعنی کسی را نمی شناسم که کتاب خواندن را به عنوان یک کار پسندیده و نیک یاد نکند ! اما خب عمدۀ ما کتاب نمی خوانیم، این را می شود از آمار کتابخوانی و چاپ و نشر کتاب در کشور متوجه شد. اما بهار فصل متفاوتی برای کتاب است، برگزاری نمایشگاه کتاب در اردیبهشت از این ماه، یک ماه متفاوت برای کتاب و فصلی امیدوارکننده برای کتاب ساخته است. اما پیشنهادهای کاروژ برای کتابخوانی در بهار ۹۶ را در ادامه بخوانید :

کتاب فرصتی برای زندگی

پیشنهاد اولم برای بهار ۹۶، یک رمان است. یک رمان که از ادبیات انگلیس برای شما انتخاب کردیم. انگلیس در اروپا به لحاظ ادبی و تاریخی کشور متفاوتی است، معمولاً رمان های انگلیسی کیفیت خوبی دارند و در صورت ترجم خوب به فارسی این قابلیت را دارند که خوانندۀ فارسی زبان را با خود تا انتهای داستان بکشند. تمایلی به لو دادن داستان ندارم، اگر اهل رمان هستید، کتاب فرصتی برای زندگی را باید بخوانید …

اما چند خط از آن را بخوانید :

زندگی ام به من نیاز داشت. زندگی به سختی می گذشت و من به آن توجه لازم را نداشتم. چشم از هدف برداشته بودم و خودم را به امور دیگری مشغول کرده بودم، چیزهایی دیگر. من زندگی ام را کاملا مثل زندگی دوستانم، کارم، اتومبیل قراضه ام که همیشه به تعمیر نیاز داشت و چیزهای فراموش کرده بودم و اکنون زندگی برای من نامه نوشته بود، مرا احضار کرده بود و فقط می شد یک کار انجام داد. باید می رفتم و با آن روبه رو می شدم.

فرصتی برای زندگی
کتاب فرصتی برای زندگی

کتاب کلید فتوشاپ

این روزها کامپیوتر بیداد می کند، همه کسب و کارها کانال تلگرام دارند ! هر کسی یک اکانت اینستاگرام و خللاصه این که روزانه سرمایه های زیادی در فضای اینترنت در حال هزینه شدن است، یکی از مهارتهایی که می تواند این روزها برای شما بسیار پولساز باشد و به شما کمک کند، یادگیری گرافیک های کامپیوتری و علی الخصوص فتوشاپ است، کتاب کلید فتوشاپ، اصول فتوشاپ را خیلی سریع به شما آموزش می دهد و شما را آمادۀ سعی و خطا و آزمون در محیط نرم افزار فتوشاپ می کند، اگر قبول دارید که فتوشاپ مهارت کاربردی در دنیای امروز است، همین حالا مطالعۀ این کتاب را شروع کنید

کلید فتوشاپ
کلید فتوشاپ

کتاب رزیدنت اولی

شما را نمی دانم، ولی من از همان نوجوانی (اگر نگویم کودکی) هیجان خواندن داستان های ترسناک را دوست داشتم! البته رزیدنت اویل ترسناک هم نیست، ولی هیجان ویژه ای دارد، توصیه اکید من خواندن تمام جلدهای کتاب رزیدنت اویل است که هم اکنون ترجمه و به چاپ رسیده است.

رزیدنت اولیل
رزیدنت اولیل

مطلب پیشنهادی

دن کیشوت،ارزشمند ترین رمان تاریخ ادبیات

اگر اهل مطالعه رمان های قدیممی و فاخر هستید امروز با معرفی یه کتاب خوب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *