قالب وردپرس قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس
خانه / سرگرمی / ماشین کنترلی ، اسباب بازی محبوب کودکان !
ماشین کنترلی
ماشین کنترلی

ماشین کنترلی ، اسباب بازی محبوب کودکان !

این روزها دنیای کودکان با زمان ما خیلی فرق کرده ! تفاوت بین کودکان دهه ۶۰ با کودکان امروزی زمین تا آسمان است، در واقع همان طور که سبک زندگی و دنیا تغییر کرده، این کودکان هم متفاوت شده اند. تغییرات از علاقه مندی ها و سبک غذا خوردن شاید حتی ساعت خواب و بیداری بوده است ! اما اسباب بازی ها یکی از مهمترین عناصر دنیای کودکان است که امروز با گذشته بسیار متفاوت است.

برای آقا پسرها، ماشین کنترلی یکی از اصلی ترین بازیهای غیر مجازی است (هر چند در دنیای مجازی هم علاقه پسربچه ها به ماشین بازی غیر قابل انکار است). این که

ماشین ها کنترلی باشند یا نه، برای زمان ما یک آپشن خیلی ویژه بود، که هر کسی ماشین کنترلی نداشت، اما حالا این طور نیست ! خصوصاً آقا پسرها از ماشین کنترلی های بزرگ و قدرتمند خیلی استقبال می کنند، مثلاً ماشین کنترلی HPI مدل Savage X4 با طراحی زیبا و کنترل از راه دور قوی ای که دارد، می تواند گزینه بسیار جذابی باشد.

ماشین کنترلی HPI مدل Savage X4

 خرید ماشین کنترلی HPI از بازار کاروژ

نکات ایمنی در ماشین کنترلی برای کودکان

انتخاب اسباب بازی صحیح و ایمن برای کودک بسیار مهم است، قاعدتاً کودک ساعاتی را بدون حضور والدین با اسباب بازی ها تنهاست، اگر سازنده در طراحی اسباب بازی نکات ایمنی و استاندارد برای اسباب بازی کودک را رعایت نکرده باشد، می تواند مشکلاتی را ایجاد کند. از این روی استفاده از اسباب بازی های برندهای شناخته شده و معتبر، قویّا توصیه می شود. همچنین این موضوع در انتخاب ماشین های بازی حائز اهمیت است.

ما در کاروژ، توجه ویژه ای به این نکته داشته ایم و مجموعه کاملی از ماشین های بازی را می توانید در بازار اینترنتی کاروژ بیابید.

مطلب پیشنهادی

شما از چه چیزهایی نفرت دارید!

نتایج یک تحقیق که به تازگی منتشر شده نشان می دهد که برخی افراد که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *