قالب وردپرس قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس
خانه / سامانه اشتراک و فروش اینترنتی فصلنامه ترجمان علوم انسانی

سامانه اشتراک و فروش اینترنتی فصلنامه ترجمان علوم انسانی

بازار اینترنتی کاروژ به عنوان بزرگترین و کاملترین بازار اینترنتی کتاب کشور که بیش از ۴۲ هزار عنوان کتاب را بر روی سایت موجود دارد، با همکاری انتشارات ترجمان علوم انسانی اقدام به ارسال رایگان و ارائه تخفیف های ویژه بر روی فصلنامه های ترجمان نموده است.

علاقه مندان به فصلنامه های ترجمان می توانند بر اساس نیازهای خود، هم شماره های قدیمی ترجمان را از طریق این صفحه خریداری نمایند و هم مشترک شماره های سال آینده ترجمان شوند و در تمامی حالات از ارسال رایگان (بدون هزینه پست) بهره مند شوند، همچنین با خرید همزمان شماره های مختلف ترجمان، می توانند از تخفیف ویژه نیز بهره مند شوند.

مجله ترجمان علوم انسانی
مجله ترجمان علوم انسانی

⭕️ خرید تکی هر کدام از شماره های منتشر شده مجله ترجمان

– در صورت خرید تکی هر کدام از شماره های موجود فصلنامه ترجمان (شماره های یکم تا پنجم) از ارسال رایگان بهره مند می شوید و هر شماره با قیمت پشت جلد ۱۵ هزار تومان محاسبه خواهد شد.

⭕️ خرید تمام شماره های منتشر شده مجله ترجمان

– در صورت خرید شماره های ۱ تا ۵ (یعنی تمام شماره های منتشر شده و موجود) مجموعا مبلغ ۶۳ هزار تومان محاسبه خواهد شد و بدین ترتیب علاوه بر ارسال رایگان از %۱۶ تخفیف روی خرید فصلنامه ها بهره مند شده اید.

⭕️ اشتراک ویژه نامه عید و کل سال ۹۷ مجله ترجمان

– در صورت خرید اشتراک ویژه نامه عید و ۴ شماره سال ۹۷، مجموعا مبلغ ۷۰ هزار تومان محاسبه خواهد شد و بدین ترتیب علاوه بر ارسال رایگان از ۶% تخفیف روی خرید فصلنامه ها بهره مند شده اید.

⭕️ اشتراک کل سال ۹۷ مجله ترجمان

– در صورت خرید اشتراک ۴ شماره سال ۹۷، مجموعا مبلغ ۵۷ هزار تومان محاسبه خواهد شد و بدین ترتیب علاوه بر ارسال رایگان از ۵% تخفیف روی خرید فصلنامه های بهره مند شده اید.

برای خرید، گزینه مورد نظرتان را در فرم زیر تکمیل کنید و ثبت را بزنید تا جهت پرداخت به درگاه بانک بروید.

شماره تلفن پشتیبانی : ۰۲۱۳۳۱۷۱۸۲۱

اشتراک ترجمان

  • لطفاً یک مقدار بین 1 و 10 را وارد نمایید .
  • 0 تومان
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .